8848

8848 Altitude- vaatteet - Pienet lapset
Koko708090100110
A. Rinnan ympärys (cm)5052545658
B. Vyötärön ympärys (cm)4849515355
C. Lantion ympärys (cm)5456586062
D. Sisäsauma (cm)2530364248
8848 Altitude- vaatteet - Juniorit
Koko120130140150160170
A. Rinnan ympärys (cm)616569747984
B. Vyötärön ympärys (cm)565861646771
C. Lantion ympärys (cm)657075808590
D. Sisäsauma (cm)545965707581
8848 Altitude- vaatteet - Naiset
EU Koko34363840424446
UK koko8101214161820
A. Rinnan ympärys (cm)8084889296100104
B. Vyötärön ympärys (cm)64687276808488
C. Lantion ympärys (cm)889296100104108112
D. Sisäsauma/ normaali (cm)78798081828384
D. Sisäsauma/ pitkä (cm)83848586878889
8848 Altitude- vaatteet - Miehet
KokoXSSMLXLXXLXXXL
A. Rinnan ympärys (cm)869298104110116122
B. Vyötärön ympärys (cm)7883889398103108
C. Lantion ympärys (cm)9297102107112117122
D. Sisäsauma/ normaali (cm)79808182838485
D. Sisäsauma/ pitkä (cm)84858687888990