Sisältöön

Arena

Arena -uima-asut- naiset (D/EU-koko)
Koko323436384042444648
A. Rinnan ympärys (cm)707580859095100105110
B. Vyötärön ympärys (cm)586365707580859095
C. Lantion ympärys (cm)87889095100105110115120
Arena -uima-asut- naiset (Plus-koko)
Koko1X2X3X
D/EU-koko48-5052-5456-58
A. Rinnan ympärys (cm)115-125125-135135-145
B. Vyötärön ympärys (cm)100-10110-120120-130
C. Lantion ympärys (cm)120-130130-140140-150
Arena -uima-asut- miehet
Koko65707580859095100105110
B. Vyötärön ympärys (cm)69737580859095100105110
Arena -uima-asut- tytöt
EU koko cm116128140152164
A. Rinnan ympärys (cm)5560657075
B. Vyötärön ympärys (cm)5355575960
Arena -uima-asut- pojat
EU koko cm116128140152164
A. Rinnan ympärys (cm)5560707785
B. Vyötärön ympärys (cm)5559636771
Arena kilpauima-asut- naiset (Seurakauppa)
Koko F28303234363840
Koko UK22242628303234
A. Rinnan ympärys (cm)79-8484-8989-9494-9898-102102-106106-108
B. Vyötärön ympärys (cm)62-6666-7070-7474-7878-8282-8686-88
C. Lantion ympärys (cm)80-8585-9090-9595-100100-105105-110110-115
D. Vartalon silmukka (cm)136-143146-153156-163166-173171-178176-183181-186
Arena kilpauima-asut- miehet (Seurakauppa)
Koko F55606570758085
Koko UK22242628303234
A. Vyötärön ympärys (cm)65-7070-7575-8080-8585-9090-9595-100
B. Lantion ympärys (cm)80-8585-9090-9595-100100-105105-110110-115
Arena Teamline vaatteet JUNIOR (SEURAKAUPPA)
Arena (ikä)6-78-910-1112-1314-15
pituus cm116128140152164