Björn Dahlie

Björn Dahlie- vaatteet - Naiset
KokoXSSMLXL
Pituus (cm)153-159159-165165-171171-177177-183
A. Rinnan ympärys (cm)77-8383-8989-9595-101101-107
B. Vyötärön ympärys (cm)61-6767-7373-7979-8585-91
C. Lantion ympärys (cm)85-9191-9797-103103-109109-115
D. Lahkeen sisäsauman pituus73-7575-7777-8080-8383-86
Björn Dahlie- vaatteet - Miehet
KokoSMLXLXXL
Pituus (cm)170-176176-180180-185185-191191-197
A. Rinnan ympärys (cm)91-9797-103103-109109-115115-121
B. Vyötärön ympärys (cm)79-8585-9191-9797-103103-109
C. Lantion ympärys (cm)93-9999-105105-111111-117117-123
D. Lahkeen sisäsauman pituus80-8282-8484-86.586.5-89.589.5-92.5
Björn Dahlie- vaatteet - Lapset
Koko116128140152164
Pituus (cm)116128140152164
A. Rinnan ympärys (cm)56-6060-6565-7070-7777-83
B. Vyötärön ympärys (cm)54-5656-5858-6262-6767-72
C. Lantion ympärys (cm)60.5-65.565.5-7171-7777-8484-91
D. Lahkeen sisäsauman pituus49-55.555.5-62.562.5-6969-7575-80
Björn Dahlie- käsineet
KokoXS(6)S(7)M(8)L(9)XL(10)XXL(11)
Käden ympärysmitta (cm)181920212223