Haglöfs

Haglöfs vaatteet- Naiset
Koko3234363840424446
B. Vyötärön ympärys (cm)6468727680848994
C. Lantion ympärys (cm)889296100104108112117
D. Housujen sisäsauman pituus: short (cm)7172737475767778
D. Housujen sisäsauman pituus: regular (cm)7677787980818283
D. Housujen sisäsauman pituus: long (cm)8182838485868787
Haglöfs vaatteet- Naiset
KokoXXSXSSMLXLXXL
A. Rinnan ympärys (cm)70788694102110120
B. Vyötärön ympärys (cm)546270788696106
C. Lantion ympärys (cm)788694102110118128
D. Housujen sisäsauman pituus: short (cm)68707274767880
D. Housujen sisäsauman pituus: regular (cm)73757779818385
D. Housujen sisäsauman pituus: long (cm)78808284868890
Haglöfs vaatteet -Miehet
KokoXSSMLXLXXL
Koko464850525456
A. Rinnan ympärys (cm)829098106114122
B. Vyötärön ympärys (cm)69778593101109
C. Lantion ympärys (cm)8492100108116124
D. Housujen sisäsauman pituus: short (cm)757779818385
D. Housujen sisäsauman pituus: regular (cm)808284868890
D. Housujen sisäsauman pituus: long (cm)858789919395