McKINLEY

McKINLEY -vaatteet - Pienet lapset
Koko869298104110116122
Ikä (vuosina)1234567
Pituus869298104110116122
A. Rinnan ympärys (cm)53545658606264
B. Vyötärön ympärys (cm)50515253545556
C. Lantion ympärys (cm)53555759616365
McKINLEY- vaatteet- Juniorit
KokoXSSMLXLXXL
Koko116128140152164176
Pituus116128140152164176
A. Rinnan ympärys (cm)626670768288
B. Vyötärön ympärys (cm)555760657075
C. Lantion ympärys (cm)647076828894
McKINLEY -vaatteet - Naiset
KokoXXSXSSMLXLXXLXXXLXXXXL
Koko343638404244464850
A. Rinnan ympärys (cm)8084889296100104110116
B. Vyötärön ympärys (cm)6468727680848894100
C. Lantion ympärys (cm)889296100104108112116122
McKINLEY-vaatteet - Miehet
KokoXXSXSSMLXLXXLXXXLXXXXL
Koko444648505254565860
A. Rinnan ympärys (cm)889296100104108112116120
B. Vyötärön ympärys (cm)768084889296102108114
C. Lantion ympärys (cm)909498102106110114118122
UNISEXXXSXSSMLXLXXL
Miehet4446/485052/545658/60
Naiset343638/404244/4648
Juniorit164176
McKINLEY-käsineet (aikuiset)
Koko66.577.588.599.51010.511
Käden ympärysmitta (cm)15.216.517.81920.321.622.9234.125.426.627.9
Käden pituus (cm)1616.617.117.718.218.819.319.920.42121.5
McKINLEY-käsineet (lapset)
Koko3456
Käden ympärysmitta (cm)14151617
Ikä vuosina681012
McKINLEY-päähineet
KokoS/MM/LL/XL
Pään ympärys cm565860