Nike

Nike vaatteet -Pienet lapset
KokoXSSMLXL
Pituus cm96-104104-110110-116116-122122-128
Ikä (vuosina)3-44-55-66-77-8
A. Rinnan ympärys (cm)53-5656-5959-6161-6363-66
B. Vyötärön ympärys (cm)54-5656-5858-5959-6060-61
C. Lantion ympärys (cm)56-5959-6161-6363-6666-70
Nike vaatteet -Lapset pojat
KokoXSSMLXL
Pituus cm122-128128-137137-147147-158158-170
A. Rinnan ympärys (cm)64.5-6666-6969-7575-81.581.5-88.5
B. Vyötärön ympärys (cm)59.5-61.561.5-6565-6969-72.572.5-75.5
C. Lantion ympärys (cm)68.5-7171-74.574.5-79.579.5-84.584.5-89.5
Nike vaatteet -Lapset tytöt
KokoXSSMLXL
Pituus cm122-128128-137137-146146-156156-166
A. Rinnan ympärys (cm)64.5-6868-7373-7979-85.585.5-92.5
B. Vyötärön ympärys (cm)59.5-6161-6464-6868-71.571.5-74.5
C. Lantion ympärys (cm)68.5-7373-78.578.5-83.583.5-88.588.5-93.5
Nike vaatteet -Naiset
KokoXSSMLXLXXL
A. Rinnan ympärys (cm)76-8383-9090-9797-104104-114114-124
B. Vyötärön ympärys (cm)60-6767-7474-8181-8888-9898-108
C. Lantion ympärys (cm)84-9191-9898-105105-112112-120120-128
D. Jalan sisäpituus normaali (cm)79.579.5808080.580.5
D. Jalan sisäpituus lyhyt (cm)74.574.5757575.575.5
D. Jalan sisäpituus pitkä (cm)84.584.5858585.585.5
Nike vaatteet -Miehet
KokoSMLXLXXLXXXL
A. Rinnan ympärys (cm)88-9696-104104-112112-124124-136136-148
B. Vyötärön ympärys (cm)73-8181-8989-9797-109109-121121-133
C. Lantion ympärys (cm)88-9696-104104-112112-120120-128128-136
D. Jalan sisäpituus normaali (cm)82.58383.58484.585
D. Jalan sisäpituus lyhyt (cm)77.57878.57979.580
D. Jalan sisäpituus pitkä (cm)87.58888.58989.590
Nike sukat -Aikuiset
KokoXXSXSSMLXL
Eurooppalainen kengän koko26-3030-3434-3838-4242-4646-50
Nike sukat -Lapset
KokoXXSXSS
Jalan koko cm12-1515-1818-21