Nike Jordan

Nike Jordan vaatteet -Miehet
KokoSMLXLXXLXXXL
A. Rinnan ympärys (cm)88-9696-104104-112112-124124-136136-148
B. Vyötärön ympärys (cm)73-8181-8989-9797-109109-121121-133
C. Lantion ympärys (cm)88-9696-104104-112112-120120-128128-136
D. Jalan sisäpituus normaali (cm)82.58383.58484.585
D. Jalan sisäpituus lyhyt (cm)77.57878.57979.580
D. Jalan sisäpituus pitkä (cm)87.58888.58989.590
Nike Jordan päähineet
KokoS-MM-LL-XLOS (One size)
Päänympärys cm54-5756-5958-6154-61