Peak Performance

Peak Performance vaatteet- Naiset
KokoXSSMLXL
A. Rinnan ympärys (cm)80869298104
B. Vyötärön ympärys (cm)6469748086
C. Lantion ympärys (cm)899499105111
D. Jalan sisäpituus lattiaan (cm)7677.57980.582
Peak Performance vaatteet- Miehet
KokoSMLXLXXL
A. Rinnan ympärys (cm)94100106112118
B. Vyötärön ympärys (cm)81879399105
C. Lantion ympärys (cm)95101107113120
D. Jalan sisäpituus lattiaan (cm)8081.5838586
Koko (tuuma)282930313233343638
A. Vyötärön ympärys (cm)7880.58385.58890.59395.598
Peak Performance hanskat
Koko (tuuma)4567891011
KokoXSXSSSMMLL
Käden ympärysmitta rystysten alta (cm)1013151820232530
Peak Performance päähineet
KokoS-ML-XL
Pään ympärys (cm)55-5859-62