Pro Touch

Pro Touch-vaatteet - Pienet lapset
Koko869298104110116122
Ikä (vuosina)1234567
Pituus869298104110116122
A. Rinnan ympärys (cm)53545658606264
B. Vyötärön ympärys (cm)50515253545556
C. Lantion ympärys (cm)53555759616365
Pro Touch- vaatteet- Juniorit
KokoXSSMLXLXXL
Koko116128140152164176
Pituus116128140152164176
A. Rinnan ympärys (cm)626670768288
B. Vyötärön ympärys (cm)555760657075
C. Lantion ympärys (cm)647076828894
Pro Touch-vaatteet - Naiset
KokoXXSXSSMLXLXXLXXXLXXXXL
Koko343638404244464850
A. Rinnan ympärys (cm)8084889296100104110116
B. Vyötärön ympärys (cm)6468727680848894100
C. Lantion ympärys (cm)889296100104108112116122
Pro Touch-vaatteet - Miehet
KokoXXSXSSMLXLXXLXXXLXXXXL
Koko444648505254565860
A. Rinnan ympärys (cm)889296100104108112116120
B. Vyötärön ympärys (cm)768084889296102108114
C. Lantion ympärys (cm)909498102106110114118122
UNISEXXXSXSSMLXLXXL
Miehet4446/485052/545658/60
Naiset343638/404244/4648
Juniorit164176