Moss Rain Coat -naisten sadetakki
Pitkä, klassinen , retrohenkinen sadetakki, valmistettu vedenpitävällä Helox+-teknologiallamme Selässä hengittävä selkäventilaatio.
Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Inspiraatio ikonisesta Helly Hansenin kalastajan sadetakista suunnitellessamme tätä retrotyylistä, vedenpitävää sadetakkia. Naisten Moss-sadetakki on tuulenpitävä ja hengittävä, kiitos selkäosan ilmanvaihtoaukkojen.
materiaalitiedot;
- YKK®-vetoketju.
- Helox+ -teknologia.
- PU-kangaspinta.
- Täysin tuulen- ja vedenpitävä.
- Hitsatut vedenpitävät saumat.
- Etulista piilotetuilla painonapeilla ja YKK® Vislon -vetoketjulla.
- Käsitaskut hitsatulla läpällä ja painonapilla.
- Painettu HH®-logo hupussa.
- Selän ilmanvaihtoaukko.
- Korjaussarja mukana.
Tuotenumero
HHA53251
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Takit, Helly Hansen
Teknologiat
YKK®
YKK® vetoketjut ovat monen vuoden kokemuksen ja uniikin asiantuntemuksen tulos. Laadukkaat YKK® tuotteet ovat kestäviä ja ne ottavat päivittäisen elämämme hasteet vastaan.
Turvallisuustiedot
Valmistajan nimi:
HELLY HANSEN AS
Valmistajan postiosoite:
Munkedamsveien 35, 6 fl.| N-0250 Oslo |PO box 1653 Vika| N-0250 Oslo
Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- Icebug nastakengät
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Toppaliivit
- Luistimet
- Karvapohjasukset
- Helly Hansen -takit
- Talvikengät
- Ulkoilutakit
- Sorel talvikengät
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörät
- Maastopyörät
- Sisäpelikengät
- Toppatakit
- Juoksuliivit
- Merinovillakerrastot
- Laskettelutakit
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Talvitakit
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Nastakengät
- Merinovilla












