E-Saana 7v -citysähköpyörä
Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Matala läpiastuttava runko tekee nousemisesta ja laskeutumisesta helppoa – täydellinen arjen sujuvuuteen. Tavaratelineakku tarjoaa tasapainoisen ajokokemuksen ja riittävästi tehoa kaupungin mäkiin ja pidemmillekin matkoille. Shimano E5100 -moottori ja 418 Wh akku varmistavat luotettavan avustuksen jopa 25 km/h nopeuteen asti. Pyörässä on AVS-kiinnitysjärjestelmällä varustettu etuteline ja kori, joten voit kuljettaa ostokset, laukut tai vaikka piknik-tarvikkeet helposti ja turvallisesti. Hydrauliset levyjarrut, seitsemänvaihteinen Shimano Nexus -vaihteisto ja Schwalbe Energizer Plus -renkaat tekevät ajosta vakaata ja turvallista kaikissa olosuhteissa.
| Akku: | Shimano E6000 |
| Akku - latausaika: | 80 % 3,5 h/ 100 % 6,5 h |
| Akku - lisätieto: | 418Wh |
| Etuhaarukka: | Kiinteä/Teräs |
| Jarrujen tyyppi: | jalka- ja etujarru |
| Jarrujen tyyppi - lisätieto: | Shimano MT-200 hydraulinen levyjarru, 180mm |
| Kampisarja: | Shimano E5010 170mm / 38H |
| Moottori: | Shimano E5100 |
| Moottori - lisätieto: | 250W – 36V – 50Nm- 25km/h |
| Paino: | 27kg |
| Polkimet mukana: | kyllä |
| Rengaskoko tuumaa: | 28 |
| Renkaat: | Schwalbe Energizer Plus |
| Runko: | Aluminirunko |
| Vaihdevivut: | Shimano Nexus 7 |
| Vaihteet: | 7 |
Tuotenumero
HELHC7
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Helkama
Turvallisuustiedot
Valmistajan nimi:
Helkama Velox Oy
Valmistajan postiosoite:
Helkama Velox, Santalantie 22, 10900 Hanko, Suomi
Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- New Balance 530
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Juoksuliivit
- Converse kengät
- Jalkapallokengät
- Helly Hansen -takit
- ASICS Gel-Nimbus
- Ulkoilutakit
- Crocs
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörä
- Maastopyörä
- Pyöräilykypärä
- Polkupyörä
- Naisten kevättakit
- Merinovillakerrastot
- New Balance kengät
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Lasten pyörä
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Hybridipyörät
- Juoksuvyöt
- Pyöräilykengät
- Tunturi sähköpyörät


