Intersport myymälät

Myymälöitä lähelläsi

6518 km

Levi Shop and Rental

Torikuja 3 B
Levi
AVOINNA
Ma-Pe
9.30-20.00
La
9.30-20.00
Su
9.30-20.00
POIKKEUSAUKIOLOAJAT
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Hiihto
PALVELUT
Vuokraamo, Suksihuolto, Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
040-1715 411
levi@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jukka Savo
Hanna Kyyhkynen-Savo
6593 km

Tornio

Hallituskatu 8
Tornio
AVOINNA
Ma-Pe
9.30-18
La
9.30-15
Su
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Golf, Hiihto
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0207433460
tornio@intersport.fi
KAUPPIAAT
Minna Mäkimaa
6615 km

Kemi

Asemakatu 1
Kemi
AVOINNA
Ma-Pe
10-18
La
10-16
Su
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Pyörähuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0107 340100
kemi@intersport.fi
KAUPPIAAT
Petri Pyyny
Jaana Pyyny
6621 km

Rovaniemi

Koskikatu 25
Rovaniemi
AVOINNA
Ma-Pe
10-19
La
10-17
Su
12-16
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0207 622630
vesa.ylilehto@intersport.fi
KAUPPIAAT
Vesa Ylilehto
Kipa Ylilehto
6627 km

Wasasport

Kauppapuistikko 14
Vaasa
AVOINNA
Ma-Pe
10-19
La
10-16
Su
12-16
POIKKEUSAUKIOLOAJAT

 

PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Golf, Jääkiekko, Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Suksihuolto, Jääurheiluhuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
06-319 3900
vaasa@intersport.fi
KAUPPIAAT
Marko Uuro
Maria Koskela
6655 km

Kokkola

Ristirannankatu 2-4
Kokkola
AVOINNA
Ma-Pe
9.30-19
La
9.30-16
Su
12-16
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
06-8680220
johanna.koivukoski-hagg@intersport.fi
KAUPPIAAT
Kaj Hägg
Johanna Koivukoski-Hägg
6691 km

Oulu Rintamäki

Pakkahuoneenkatu 24
Oulu
AVOINNA
Ma-Pe
9.30-19
La
10-17
Su
12-16
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Golf, Jääkiekko, Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Suksihuolto, Jääurheiluhuolto, Mailan jännitys
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
08-321 2300
rintamaki@intersport.fi
MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ
Jani Remes
6692 km

Oulu Joutsensilta

Paljekuja 5
Oulu
AVOINNA
Ma-Pe
10-19
La
10-17
Su
12-17
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Hiihto
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0207 280820
joutsensilta@intersport.fi
KAUPPIAAT
Sami Laukkanen
6697 km

Seinäjoki

Kalevankatu 12
Seinäjoki
AVOINNA
Ma-Pe
10-19
La
10-16
Su
12-16
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Golf, Jääkiekko, Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
06-429 7500
jani.tammela@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jani Tammela
Noora Ståhlberg
6705 km

Ylivieska

Kettukallionkatu 1
Ylivieska
AVOINNA
Ma-Pe
10-19
La
10-16
Su
12-15
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Golf
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
044 776 8827
ylivieska@intersport.fi
KAUPPIAAT
Mikko Koivukangas
Marja Koivukangas
6718 km

Pori

Yrjönkatu 14
Pori
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-17
Su
12-16
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Golf, Jääkiekko, Hiihto
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0102 811999
nina.gronroos@intersport.fi
KAUPPIAAT
Lasse Grönroos
Nina Grönroos
6723 km

Rauma

Karjalankatu 5
Rauma
AVOINNA
Ma-Pe
10-19
La
10-17
Su
12-16
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0104 205252
rauma@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jussi Pajuniemi
Sanna Pajuniemi
6771 km

Ruka

Rukankyläntie 6
Rukatunturi
AVOINNA
Ma-Pe
10.00-18.00
La
10.00-18.00
Su
10.00-18.00
POIKKEUSAUKIOLOAJAT

 

 

 

 

PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Hiihto
PALVELUT
Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0400218603
ruka@intersport.fi
KAUPPIAAT
Ulla Määttä
Harri Määttä
6784 km

Kuusamo

Airotie 9
Kuusamo
AVOINNA
Ma-Pe
9.30-18.00
La
9.30-16.00
Su
POIKKEUSAUKIOLOAJAT

Palvelemme Su 29.3. klo 12-16 

 

 

 

 

 

 

 

PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Hiihto
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
08 8521832
kuusamo@intersport.fi
MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ
Kaisa Kantola
KAUPPIAAT
Ulla Määttä
Harri Määttä
6790 km

Raisio Mylly

Myllynkatu 1
Raisio
AVOINNA
Ma-Pe
La
Su
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
02-332 4060
jarmo.ranta@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jarmo Ranta
6792 km

Turku Länsikeskus

Viilarinkatu 10
Turku
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-17
Su
12-16
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Golf, Jääkiekko, Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Suksihuolto, Jääurheiluhuolto, Pyörähuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
02-4120100
turku.lansikeskus@intersport.fi
MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ
Pekka Kari
KAUPPIAAT
Jan Lindroos
Marjukka Lindroos
6795 km

Turku Hansa

Eerikinkatu 15
Turku
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-18
Su
12-18
POIKKEUSAUKIOLOAJAT

Olemme Loppiaisena 6.1. avoinna klo 12-18

PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Golf, Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Mailan jännitys, Pyörähuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
02-2335222
intersport.hansa@intersport.fi
KAUPPIAAT
Harri Juslén
Kati Juslén
6797 km

Elo Ylöjärvi

Elotie 1
Ylöjärvi
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-17
Su
12-17
PALVELUT
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
03 4552660
elo@intersport.fi
KAUPPIAAT
Tomas Friman
Jenni Friman
6799 km

Turku Skanssi

Skanssinkatu 10
Turku
AVOINNA
Ma-Pe
10-21
La
9-18
Su
12-18
PALVELUT
Footbalance, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
02 361 44080
kristian.kallio@intersport.fi
KAUPPIAAT
Kristian Kallio
6804 km

Tampere Lielahti

Harjuntausta 3 a
Tampere
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-17
Su
12-17
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Golf, Jääkiekko, Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Pyörähuolto, Jääurheiluhuolto, Mailan jännitys, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
03-4560900
lielahti@intersport.fi
KAUPPIAAT
Timo Tiitinen
Sanna Tiitinen
6809 km

Tampere Koskikeskus

Hatanpään valtatie 1
Tampere
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-17
Su
12-17
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Jääkiekko
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Mailan jännitys, Pyörähuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0757556600
koskikeskus@intersport.fi
KAUPPIAAT
Risto Niklas-Salminen
Hannele Niklas-Salminen
6814 km

Tampere Turtola

Martinpojankatu 4 A
Tampere
AVOINNA
Ma-Pe
10.00-20.00
La
10.00-17.00
Su
12.00-17.00
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Suksihuolto, Pyörähuolto, Mailan jännitys
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0207348499
turtola@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jarno Eklund
Miia Eklund
6818 km

Lempäälä Ideapark

Ideaparkinkatu 4
Lempäälä
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-18
Su
12-18
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
03 8844 010
ideapark@intersport.fi
KAUPPIAAT
Tino Pakarinen
Marianne Pakarinen
6828 km

Kajaani

Kauppakatu 24
Kajaani
AVOINNA
Ma-Pe
9.30-19
La
9.30-16
Su
12-16
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Golf, Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Suksihuolto, Jääurheiluhuolto, Mailan jännitys, Pyörähuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
01053 77670
kajaani@intersport.fi
KAUPPIAAT
Arto Martinmäki
Piritta Martinmäki
6840 km

Forssa

Kutomon kauppakeskus Yhtiönkatu
Forssa
AVOINNA
Ma-Pe
10-19
La
9-16
Su
12-16
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
03-424 69100
forssa@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jussi Kurjenmäki
Minna Kurjenmäki
6840 km

Salo

Vilhonkatu 14
Salo
AVOINNA
Ma-Pe
10-18.30
La
9-15.00
Su
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
02-731 6500
salo@intersport.fi
KAUPPIAAT
Janne Riihimäki
6853 km

Jämsä

Koskentie 3
Jämsä
AVOINNA
Ma-Pe
10-18
La
10-14
Su
PALVELUT
Mailan jännitys, Pyörähuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
014-714 934
jamsa@intersport.fi
KAUPPIAAT
Kimmo Pihlajasaari
Pia Pihlajasaari
6856 km

Vuokatti

Vuokatinhovintie 2
Vuokatti
AVOINNA
Ma-Pe
10-18
La
10-15
Su
11-15
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Hiihto
PALVELUT
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
08-617 8636
vuokatti@intersport.fi
KAUPPIAAT
Tapio Piipponen
6857 km

Jyväskylä Keskusta

Kauppakatu 20
Jyväskylä
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-17
Su
12-16
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Pyörähuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0290049920
jyvaskyla.keskusta@intersport.fi
KAUPPIAAT
Aki Seppälä
Maire Seppälä
6857 km

Jyväskylä Tourula

Vapaaherrantie 2
Jyväskylä
AVOINNA
Ma-Pe
10-19
La
10-16
Su
POIKKEUSAUKIOLOAJAT

Olemme avoinna seuraavat sunnuntait 12-16

 29.3./26.4./3.5./17.5.

PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Golf, Jääkiekko, Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Mailan jännitys, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
014-337 2050
tourula@intersport.fi
KAUPPIAAT
Timo Vaskelainen
6861 km

Sotkamo

Kainuuntie 13
Sotkamo
AVOINNA
Ma-Pe
9-18
La
9-14
Su
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Hiihto
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
08-666 0408
piipponen@intersport.fi
KAUPPIAAT
Seppo Piipponen
6869 km

Hämeenlinna

Eteläkatu 12
Hämeenlinna
AVOINNA
Ma-Pe
9.30-19.00
La
9.30-16.00
Su
12.00-16.00
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Golf, Jääkiekko, Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
03-682 3910
henri.purhonen@intersport.fi
KAUPPIAAT
Henri Purhonen
Mari Purhonen
6892 km

Lohja

Kauppakatu 5-9
Lohja
AVOINNA
Ma-Pe
9.30-19
La
9-16
Su
POIKKEUSAUKIOLOAJAT

Sunnuntaisin joulukuussa 12-16

Tammikuussa 4.1 12-16

PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Pyörähuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
019-322 242
lohja@intersport.fi
KAUPPIAAT
Ulla Reivonen
Mika Reivonen
6892 km

Siilinjärvi

Sorakuja 4
Siilinjärvi
AVOINNA
Ma-Pe
9.00-18.00
La
9.00-14.00
Su
POIKKEUSAUKIOLOAJAT

Sunnuntai 29.3.

Viheltäen menee!

Palvelemme klo 12-16

PALVELUT
Footbalance, Mailan jännitys, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
044 76 46 288
siilinjarvi@intersport.fi
KAUPPIAAT
Ari Kokkonen
6898 km

Riihimäki

Keskuskatu 15
Riihimäki
AVOINNA
Ma-Pe
10-19
La
9-16
Su
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Golf, Hiihto
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
019-734 011
tuomas.tampsi@intersport.fi
KAUPPIAAT
Tuomas Tampsi
Anne Jakka-Tampsi
6900 km

Nummela

Tuusankaari 1
Nummela
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-17
Su
12-16
PALVELUT
Footbalance, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0207 229570
nummela@intersport.fi
MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ
Jukka Falck
KAUPPIAAT
Pekka Ekegrén
Nina Ekegrén
6903 km

Kuopio Kolmisoppi

Kolmisopentie 1
Kuopio
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-18
Su
12-18
PALVELUT
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
017 2896200
kolmisoppi@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jukka Kankkunen
Pia Kankkunen
6904 km

Kuopio

Haapaniemenkatu 32
Kuopio
AVOINNA
Ma-Pe
10-19
La
10-16
Su
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Golf, Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Mailan jännitys, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
017 2896100
kuopio@intersport.fi
MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ
Petteri Savolainen
KAUPPIAAT
Jukka Kankkunen
Pia Kankkunen
6908 km

Hyvinkää

Hämeenkatu 9
Hyvinkää
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-18
Su
12-18
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0207 497 657
KAUPPIAAT
Tomi Vaskelainen
Maria Paloviita
6928 km

Järvenpää

Helsingintie 4-8
Järvenpää
AVOINNA
Ma-Pe
10-19
La
10-15
Su
12-16
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Hiihto
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
09-279 7200
markku.vaananen@intersport.fi
KAUPPIAAT
Markku Väänänen
Kirsi Väänänen
6928 km

Espoo Suomenoja

Isonniitynkuja 2
Espoo
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-18
Su
12-18
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Jääkiekko, Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Pyörähuolto, Suksihuolto, Mailan jännitys
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
09-887 4150
suomenoja@intersport.fi
KAUPPIAAT
Mika Juvonen
Kati Heikkilä
6929 km

Espoo Iso Omena

Piispansilta 11
Espoo
AVOINNA
Ma-Pe
10.00-21.00
La
9.00-18.00
Su
12.00-18.00
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Suksihuolto, Jääurheiluhuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
02073 44333
markku.ahonen@intersport.fi
KAUPPIAAT
Markku Ahonen
6929 km

Lahti Karisma

Kauppiaankatu 2
Lahti
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
9-18
Su
12-18
POIKKEUSAUKIOLOAJAT

Joulukuussa laajennetut aukioloajat seuraavasti:

Sunnuntaisin 7.12, 14.12. ja 21.12. palvelemme klo 12-20.

PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Hiihto
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0447889000
karisma@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jukka Kuusisto
Sanja Toivanen
6930 km

Espoo Sello

Leppävaarankatu 3-9
Espoo
AVOINNA
Ma-Pe
10-21
La
9-18
Su
12-18
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Golf, Jääkiekko, Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Pyörähuolto, Jääurheiluhuolto, Mailan jännitys
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
09-751 88500
sello@intersport.fi
KAUPPIAAT
Riku Pakarinen
6933 km

Kerava

Nikonkatu 1
Kerava
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-16
Su
12-16
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Golf, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Mailan jännitys, Jääurheiluhuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
050 4107161
kerava@intersport.fi
KAUPPIAAT
Tino Pakarinen
6933 km

Vantaa Jumbo

Vantaanportinkatu 3
Vantaa
AVOINNA
Ma-Pe
9-21
La
9-18
Su
12-18
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Golf
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Suksihuolto, Mailan jännitys
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
09-7744 0500
sanna.kurkela@intersport.fi
KAUPPIAAT
Kai Lehmus
6938 km

Helsinki Ruoholahti

Kauppakeskus Ruoholahti Itämerenkatu 21
Helsinki
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-18
Su
12-16
PALVELUT
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
010-271 7800
ruoholahti@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jari Immonen
Nina Fabritius
6938 km

Helsinki Forum

Mannerheimintie 20
Helsinki
AVOINNA
Ma-Pe
10-21
La
10-18
Su
12-18
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
09-612 2380
forum@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jari Taukojärvi
Kristiina Taukojärvi
6939 km

Helsinki Mikonkatu

Mikonkatu 7
Helsinki
AVOINNA
Ma-Pe
10-21
La
10-18
Su
12-18
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Golf, Jääkiekko, Jalkapallo, Hiihto
PALVELUT
Jääurheiluhuolto, Pyörähuolto, Suksihuolto, Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
09-856 77900
mikonkatu@intersport.fi
MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ
Henri Manninen
6943 km

Helsinki Puhos

Puotinharjun ostoskeskus
Helsinki
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-18
Su
12-18
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Jääkiekko, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Pyörähuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0207 490410
puhos@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jyrki Mollgren
Tiia Mollgren
6943 km

Helsinki Itis

Itäkatu 1-5
Helsinki
AVOINNA
Ma-Pe
9-21
La
9-18
Su
12-18
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0103281929
itis@intersport.fi
KAUPPIAAT
Markku Toponen
6957 km

Mikkeli

Maaherrankatu 24
Mikkeli
AVOINNA
Ma-Pe
10.00-19.00
La
10.00-15.00
Su
12.00-15.00
PALVELUT
Footbalance, Mailan jännitys, Suksihuolto, Jääurheiluhuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
015-321 800
mikkeli@intersport.fi
KAUPPIAAT
Juho Saranki
6960 km

Porvoo

Rauhankatu 27
Porvoo
AVOINNA
Ma-Pe
10-19
La
10-16
Su
POIKKEUSAUKIOLOAJAT

Avaamme tiistaina 23.9 klo 16 inventaarion vuoksi

PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0290 001034
ari.koskelma@intersport.fi
KAUPPIAAT
Ari Koskelma
6977 km

Kouvola

Tervasharjunkatu 1
Kuusankoski
AVOINNA
Ma-Pe
10-20
La
10-18
Su
12-18
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Jääkiekko, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Suksihuolto, Jääurheiluhuolto, Pyörähuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0207 691300
kouvola@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jari Seppänen
Tuija Seppänen
7010 km

Joensuu Erä-Urheilu

Kauppakatu 18
Joensuu
AVOINNA
Ma-Pe
9.30-18
La
9-15
Su
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Jääkiekko
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
010 322 8300
era-urheilu@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jarkko Miinin
7010 km

Joensuu Keskusta

Kauppakatu 23 b
Joensuu
AVOINNA
Ma-Pe
9.30-18
La
9-15
Su
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Golf, Hiihto
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
010 322 8310
joensuu@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jarkko Miinin
7011 km

Kotka Jumalniemi

Jumalniementie 7
Kotka
AVOINNA
Ma-Pe
9.30-19
La
9.30-16
Su
12-16
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
010 2311 700
jumalniemi@intersport.fi
KAUPPIAAT
Tero Toivonoja
Minna Toivonoja
7017 km

Savonlinna

Olavinkatu 52
Savonlinna
AVOINNA
Ma-Pe
9.30-18.00
La
9.30-16.00
Su
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Jääkiekko, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Jääurheiluhuolto, Pyörähuolto, Suksihuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
010 2815 700
savonlinna@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jyry Vepsäläinen
Outi Vepsäläinen
7036 km

Lappeenranta

Snellmaninkatu 5
Lappeenranta
AVOINNA
Ma-Pe
10-19
La
9-17
Su
12-16
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Golf, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Pyörähuolto, Suksihuolto, Jääurheiluhuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
0207 432840
mika.laitinen@intersport.fi
KAUPPIAAT
Hanne Laitinen
Mika Laitinen
7039 km

Lappeenranta Myllymäki

Hiessillankatu 5
Lappeenranta
AVOINNA
Ma-Pe
10-19
La
9-17
Su
12-16
POIKKEUSAUKIOLOAJAT

 

PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Jääkiekko, Hiihto
PALVELUT
Footbalance
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
010-5044910
myllymaki@intersport.fi
KAUPPIAAT
Lassi Ikonen
Jenni Ikonen
7055 km

Imatra

Koskenparras 5
Imatra
AVOINNA
Ma-Pe
9-18
La
10-16
Su
11-15
PRO-ERIKOISVALIKOIMAT
Alppi, Golf, Jääkiekko, Hiihto
PALVELUT
Footbalance, Mailan jännitys, Suksihuolto, Jääurheiluhuolto, Pyörähuolto
PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
05-544 1555
jarkko.rahkonen@intersport.fi
KAUPPIAAT
Jarkko Rahkonen
Kaisa Rahkonen