20 % lisäale Last Chance -tuotteista! 20 % lisäale Last Chance -tuotteista!

Nyt saat 20 % lisäalennuksen kaikista jo valmiiksi edullisista Last Chance -tuotteista verkkokaupassa! 
Edun saat alla olevalla koodilla 22.10. asti.

 

EXTRA20
 

Hyödynnä etu


Ostoskori

tuotetta

Ostoskori

tuotetta

Catmandoo kokotaulukko

Tällä sivulla voit tutustua Catmandoo kokotaulukkoon ja tarkistaa helposti minkä koon tarvitset Catmandoo vaatteista tai kengistä. Tutustu lisäksi suosikkeihin ja laajaan valikoimaamme Catmandoo brändisivulla.

Catmandoo kokotaulukko vaate

Catmandoo- vaatteet - lapset
Koko8092104116128140152164
Pituus (cm)8092104116128140152164
A. Rinnan ympärys (cm)50.554586266727884
B. Vyötärön ympärys (cm)5153555760646872
C. Lantion ympärys (cm)5658626670758187
D. jalansisäpituus (cm)30374451586571.577.5
E. Olan + hihan pituus (cm)3741455054606672
G. Sivun pituus vyötäröltä lattiaan (cm)45556270788693.5100.5
Catmandoo- vaatteet -naiset
Koko34363840424446
Pituus (cm)164166168170172174176
A. Rinnan ympärys (cm)8084889296100104
B. Vyötärön ympärys (cm)64687276808488
C. Lantion ympärys (cm)889296100104108112
D. jalansisäpituus (cm)75757677787980
E. Olan + hihan pituus (cm)7070.572.57374.57575.5
G. Sivun pituus vyötäröltä lattiaan (cm)103104106107108109110
Catmandoo- vaatteet - naiset D+
Koko38D40D42D44D46D48D
Pituus (cm)168170172174175176
A. Rinnan ympärys (cm)9296100104108112
B. Vyötärön ympärys (cm)768084889296
C. Lantion ympärys (cm)100104108112116120
D. jalansisäpituus (cm)7677787979.580
E. Olan + hihan pituus (cm)72.57374.57575.576
G. Sivun pituus vyötäröltä lattiaan (cm)106107108109109.5110
Catmandoo- vaatteet -miehet
KokoXSSMLXLXXLXXXL
Pituus (cm)170174178182186190192
A. Rinnan ympärys (cm)9296100104108112116
B. Vyötärön ympärys (cm)7883889398103108
C. Lantion ympärys (cm)96100104108112116120
D. jalansisäpituus (cm)81828384858687
E. Olan + hihan pituus (cm)7879.581828384.585.5
G. Sivun pituus vyötäröltä lattiaan (cm)106108110112114116117