Verkkokaupan varaston tyhjennys jopa -50 %! Verkkokaupan varaston tyhjennys jopa -50 %!

Verkkokaupan varaston tyhjennys on alkanut! Tee mahtavia merkkilöytöjä jopa -50 %. 

 

Nyt on täydellinen hetki päivittää vaatteet, kengät ja varusteet syksyn urheiluun ja vapaa-aikaan edullisesti.  

 

Vaatteet Kengät Reput ja laukut Varusteet


  • 0.00

Ostoskori

tuotetta

Ostoskori

tuotetta

Etirel kokotaulukko

Tällä sivulla voit tutustua Etirel kokotaulukkoon ja tarkistaa helposti minkä koon tarvitset Etirel vaatteista tai kengistä. Tutustu lisäksi suosikkeihin ja laajaan valikoimaamme Etirel brändisivulla.

Etirel kokotaulukko vaate

Etirel -vaatteet - pienet lapset
Koko869298104110116122
Ikä (vuosina)1234567
Pituus869298104110116122
A. Rinnan ympärys (cm)53545658606264
B. Vyötärön ympärys (cm)50515253545556
C. Lantion ympärys (cm)53555759616365
Etirel- vaatteet- juniorit
KokoXSSMLXLXXL
Koko116128140152164176
Pituus116128140152164176
A. Rinnan ympärys (cm)626670768288
B. Vyötärön ympärys (cm)555760657075
C. Lantion ympärys (cm)647076828894
Etirel -vaatteet - naiset
KokoXXSXSSMLXLXXLXXXLXXXXL
Koko343638404244464850
A. Rinnan ympärys (cm)8084889296100104110116
B. Vyötärön ympärys (cm)6468727680848894100
C. Lantion ympärys (cm)889296100104108112116122
Etirel-vaatteet - miehet
KokoXXSXSSMLXLXXLXXXLXXXXL
Koko444648505254565860
A. Rinnan ympärys (cm)889296100104108112116120
B. Vyötärön ympärys (cm)768084889296102108114
C. Lantion ympärys (cm)909498102106110114118122
UNISEXXXSXSSMLXLXXL
Miehet4446/485052/545658/60
Naiset343638/404244/4648
Juniorit164176