Sisältöön
Kesäale käynnissä! Lisäsimme tuotteita! Hui... Kesäale on käynnissä! Lisäsimme tuotteita! Huippumerkkejä jopa -50 %

Kesäale on täällä! Lisäsimme tuotteita! Hyödynnä huippumerkkien tarjoukset jopa -50 %

Parhaiden sporttimerkkien kesäale alkoi Intersport-kaupoissa ja verkkokaupassa! Tarjolla on valtava määrä vaatteita, jalkineita ja varusteita huikein alehinnoin jopa -50 %.

Tutustu tarjouksiin ja poimi parhaat diilit ennen muita!

 

ALE-TARJOUKSET



Haglöfs kokotaulukko

Tällä sivulla voit tutustua Haglöfs kokotaulukkoon ja tarkistaa helposti minkä koon tarvitset Haglöfs vaatteista tai kengistä. Tutustu lisäksi suosikkeihin ja laajaan valikoimaamme Haglöfs brändisivulla.

Haglöfs kokotaulukko vaate

Haglöfs vaatteet- Naiset
Koko3234363840424446
B. Vyötärön ympärys (cm)6468727680848994
C. Lantion ympärys (cm)889296100104108112117
D. Housujen sisäsauman pituus: short (cm)7172737475767778
D. Housujen sisäsauman pituus: regular (cm)7677787980818283
D. Housujen sisäsauman pituus: long (cm)8182838485868787
Haglöfs vaatteet- Naiset
KokoXXSXSSMLXLXXL
A. Rinnan ympärys (cm)70788694102110120
B. Vyötärön ympärys (cm)546270788696106
C. Lantion ympärys (cm)788694102110118128
D. Housujen sisäsauman pituus: short (cm)68707274767880
D. Housujen sisäsauman pituus: regular (cm)73757779818385
D. Housujen sisäsauman pituus: long (cm)78808284868890
Haglöfs vaatteet -Miehet
KokoXSSMLXLXXL
Koko464850525456
A. Rinnan ympärys (cm)829098106114122
B. Vyötärön ympärys (cm)69778593101109
C. Lantion ympärys (cm)8492100108116124
D. Housujen sisäsauman pituus: short (cm)757779818385
D. Housujen sisäsauman pituus: regular (cm)808284868890
D. Housujen sisäsauman pituus: long (cm)858789919395

Haglöfs kokotaulukko kengät

NAISET/MIEHET
UKEUcm
335,322,8
3,53623,2
436,623,6
4,537,324
53824,4
5,538,624,8
639,325,2
6,54025,6
740,626
7,541,326,4
84226,8
8,542,627,2
943,327,6
9,54428
1044,628,4
10,545,328,8
114629,2
11,546,629,6
1247,330
12,54830,4
s