Sisältöön
Kesäale käynnissä! Huippumerkkejä jopa -50 ... Kesäale on käynnissä! Huippumerkkejä jopa -50 %

Kesäale on täällä! Hyödynnä huippumerkkien tarjoukset jopa -50 %

Parhaiden sporttimerkkien kesäale alkoi Intersport-kaupoissa ja verkkokaupassa! Tarjolla on valtava määrä vaatteita, jalkineita ja varusteita huikein alehinnoin jopa -50 %.

Tutustu tarjouksiin ja poimi parhaat diilit ennen muita!

 

ALE-TARJOUKSET



Halti kokotaulukko

Tällä sivulla voit tutustua Halti kokotaulukkoon ja tarkistaa helposti minkä koon tarvitset Halti vaatteista tai kengistä. Tutustu lisäksi suosikkeihin ja laajaan valikoimaamme Halti brändisivulla.

Halti kokotaulukko vaate

Halti vaatteet - Naiset323436384042444648
Rinnan ympärys (cm)768084889296100104108
Vyötärön ympärys (cm)606468727680848892
Lantion ympärys (cm)86909498102106110112116
Kaulasta ranteeseen (cm)707172737475767676
Jalan sisäpituus lattiaan (cm)737475767778798081
Halti vaatteet - Naiset plus mitoitus38+40+42+44+46+48+50+
Rinnan ympärys (cm)9296100104110116120
Vyötärön ympärys (cm)7680848894100104
Lantion ympärys (cm)104107110114120126130
Kaulasta ranteeseen (cm)73747576767777
Jalan sisäpituus lattiaan (cm)75767777787879
Halti vaatteet - MiehetXSSMLXLXXLXXXL4XL5XL
Rinnan ympärys (cm)8894100106112118124130136
Vyötärön ympärys (cm)76828894100106112118124
Lantion ympärys (cm)9096102108114120126132138
Kaulasta ranteeseen (cm)7577798082,583,5858687
Jalan sisäpituus lattiaan (cm)818283848586878889
Halti vaatteet - Lapset ja nuoret
Ikä noin6v8v10v12v14v
Lapsen koko116128140152164
Rinnan ympärys (cm)6065707580
Vyötärön ympärys (cm)5357,5626772
Lantion ympärys (cm)6469,57580,586
Jalan sisäpituus lattiaan (cm)5258,5657177
Olka-käsivarsi (cm)50,656,36267,773
Lasten käsineet3456
Ikä noin2-4v.4-6v.6-8v.8-10v.
Aikuisten käsineet6789101112
XXSXSSMLXLXXL
Pipojen mittataulukkoSML
55-56cm57-58cm59-60cm

Halti kokotaulukko kengät

Aikuiset
EURUKUSCM
363,5624
3746,524,7
385725,3
3967,526
406,5826,7
417,58,527,4
428928
4391028,7
449,510,529,4
4510,511,530
4611,51230,6
471212,531,3
Lapset
EURUKUSCM
257,5816,5
268,58,517,5
279,59,518
281010,518,7
291111,519,4
3011,51220,1
3112,51320,7
3213,5121,4
3311,522,1
3422,522,8
352,5323,4
363,5424,1
3744,524,8
3855,525,4
3966,526
s