Verkkokaupan varaston tyhjennys jopa -50 %! Verkkokaupan varaston tyhjennys jopa -50 %!

Verkkokaupan varaston tyhjennys on alkanut! Tee mahtavia merkkilöytöjä jopa -50 %. 

 

Nyt on täydellinen hetki päivittää vaatteet, kengät ja varusteet syksyn urheiluun ja vapaa-aikaan edullisesti.  

 

Vaatteet Kengät Reput ja laukut Varusteet


  • 0.00

Ostoskori

tuotetta

Ostoskori

tuotetta

Li-Ning kokotaulukko

Tällä sivulla voit tutustua Li-Ning kokotaulukkoon ja tarkistaa helposti minkä koon tarvitset Li-Ning vaatteista tai kengistä. Tutustu lisäksi suosikkeihin ja laajaan valikoimaamme Li-Ning brändisivulla.

Li-Ning kokotaulukko vaate

LI-NING- vaatteet -Lapset
Koko128140152164176
Ikä (vuosina)7-89-1011-1213-1415-16
Pituus cm128140152164176
A. Rinnan ympärys (cm)6672788490
B. Vyötärön ympärys (cm)6064687276
C. Lantion ympärys (cm)7075818793
LI-NING- vaatteet -Naiset
KokoXSSMLXLXXL3XL
Koko34363840424446
Pituus cm168170172174176178180
A. Rinnan ympärys (cm)8084889296100104
B. Vyötärön ympärys (cm)64677074788286
C. Lantion ympärys (cm)90939699102106110
LI-NING- vaatteet -Miehet
KokoXSSMLXLXXL3XL
Koko46485052545658
Pituus cm174176178180182184186
A. Rinnan ympärys (cm)9296100104108112116
B. Vyötärön ympärys (cm)7883889398103108
C. Lantion ympärys (cm)96100104108112116120