Ostoskori

tuotetta

Ostoskori

tuotetta

Peak Performance kokotaulukko

Tällä sivulla voit tutustua Peak Performance kokotaulukkoon ja tarkistaa helposti minkä koon tarvitset Peak Performance vaatteista tai kengistä. Tutustu lisäksi suosikkeihin ja laajaan valikoimaamme Peak Performance brändisivulla.

Peak Performance kokotaulukko vaate

Peak Performance vaatteet- Naiset
KokoXSSMLXL
A. Rinnan ympärys (cm)80869298104
B. Vyötärön ympärys (cm)6469748086
C. Lantion ympärys (cm)899499105111
D. Jalan sisäpituus lattiaan (cm)7677.57980.582
Peak Performance vaatteet- Miehet
KokoSMLXLXXL
A. Rinnan ympärys (cm)94100106112118
B. Vyötärön ympärys (cm)81879399105
C. Lantion ympärys (cm)95101107113120
D. Jalan sisäpituus lattiaan (cm)8081.5838586
Koko (tuuma)282930313233343638
A. Vyötärön ympärys (cm)7880.58385.58890.59395.598
Peak Performance hanskat
Koko (tuuma)4567891011
KokoXSXSSSMMLL
Käden ympärysmitta rystysten alta (cm)1013151820232530
Peak Performance päähineet
KokoS-ML-XL
Pään ympärys (cm)55-5859-62