Ostoskori

tuotetta

Ostoskori

tuotetta

Whistler kokotaulukko

Tällä sivulla voit tutustua Whistler kokotaulukkoon ja tarkistaa helposti minkä koon tarvitset Whistler vaatteista tai kengistä. Tutustu lisäksi suosikkeihin ja laajaan valikoimaamme Whistler brändisivulla.

Whistler kokotaulukko vaate

Whistler- vaatteet - lapset
Koko12345681012
Koko86-9292-9898-104104-110110-116116-122128-134140-146152-158
A. Rinnan ympärys (cm)525456586062667278
B. Vyötärön ympärys (cm)515253545556606468
C. Lantion ympärys (cm)565860626466707581
D. jalansisäpituus (cm)33.53740.54447.551586571
Whistler- vaatteet - juniorit- tytöt
Koko6810121416
Koko116-122128-134140-146152-158164-170176
A. Rinnan ympärys (cm)626672768084
B. Vyötärön ympärys (cm)566064666870
C. Lantion ympärys (cm)667075818691
D. jalansisäpituus (cm)515865717782
Whistler- vaatteet - juniorit- pojat-unisex
Koko6810121416
Koko116-122128-134140-146152-158164-170176
A. Rinnan ympärys (cm)626672788490
B. Vyötärön ympärys (cm)566064687276
C. Lantion ympärys (cm)667075818793
D. jalansisäpituus (cm)515865717782
Whistler- vaatteet - Naiset
Koko3436384042444648
A. Rinnan ympärys (cm)8084889296100106112
B. Vyötärön ympärys (cm)6468727680849096
C. Lantion ympärys (cm)909396100104108114120
D. jalansisäpituus (cm)7979798080808181
Whistler- vaatteet -Miehet
KokoXSSMLXL2XL3XL4XL5XL
Koko464850525456586062
A. Rinnan ympärys (cm)9296100104108112116120124
B. Vyötärön ympärys (cm)8084889296100104110116
C. Lantion ympärys (cm)9498102106110114118122126
D. jalansisäpituus (cm)798081828384858687