Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Aikuisten laskettelukypärä integroidulla ilmanvaihdolla - ilma-aukot ratkaisevissa kohdissa kypärää vähentävät hikoilua.
Kypärässä on käytetty eritiheyksistä EPS-materiaalia. Tuloksena erityyppisiltä iskuilta hyvin suojaava, mutta kevennetty kypärä. Ohut polykarbonaattikuori, jonka sisällä EPS-eristys (Expanded PolyStyrene). Rakenne on erittäin kevyt!
Click-to-Fit koonsäädöllä viimeistelet kypärän istuvuuden. Korvaläpät ja vuori on irrotettavat ja pestävät.
- Integroitu ilmanvaihto
- Click-to-Fit koonsäätö
- Irrotettavat ja pestävät korvaläpä sekä vuori
- Paino 435g
- In Mold -rakenne
- Avid -teknologia
Tuotenumero
BH14600
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Bolle
Turvallisuustiedot
Valmistajan nimi:
Bollé
Valmistajan postiosoite:
BOLLÉ BRANDS France SAS 34 Rue de la Soie 69100 Villeurbanne - FRANCE
Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- Icebug nastakengät
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Toppaliivit
- Luistimet
- Karvapohjasukset
- Helly Hansen -takit
- Talvikengät
- Ulkoilutakit
- Sorel talvikengät
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörät
- Maastopyörät
- Sisäpelikengät
- Toppatakit
- Juoksuliivit
- Merinovillakerrastot
- Laskettelutakit
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Talvitakit
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Nastakengät
- Merinovilla
