Ostoskori

tuotetta

Ostoskori

tuotetta

Pro Touch kokotaulukko

Tällä sivulla voit tutustua Pro Touch kokotaulukkoon ja tarkistaa helposti minkä koon tarvitset Pro Touch vaatteista tai kengistä. Tutustu lisäksi suosikkeihin ja laajaan valikoimaamme Pro Touch brändisivulla.

Pro Touch kokotaulukko vaate

Pro Touch-vaatteet - Pienet lapset
Koko869298104110116122
Ikä (vuosina)1234567
Pituus869298104110116122
A. Rinnan ympärys (cm)53545658606264
B. Vyötärön ympärys (cm)50515253545556
C. Lantion ympärys (cm)53555759616365
Pro Touch- vaatteet- Juniorit
KokoXSSMLXLXXL
Koko116128140152164176
Pituus116128140152164176
A. Rinnan ympärys (cm)626670768288
B. Vyötärön ympärys (cm)555760657075
C. Lantion ympärys (cm)647076828894
Pro Touch-vaatteet - Naiset
KokoXXSXSSMLXLXXLXXXLXXXXL
Koko343638404244464850
A. Rinnan ympärys (cm)8084889296100104110116
B. Vyötärön ympärys (cm)6468727680848894100
C. Lantion ympärys (cm)889296100104108112116122
Pro Touch-vaatteet - Miehet
KokoXXSXSSMLXLXXLXXXLXXXXL
Koko444648505254565860
A. Rinnan ympärys (cm)889296100104108112116120
B. Vyötärön ympärys (cm)768084889296102108114
C. Lantion ympärys (cm)909498102106110114118122
UNISEXXXSXSSMLXLXXL
Miehet4446/485052/545658/60
Naiset343638/404244/4648
Juniorit164176

Pro Touch kokotaulukko kengät

Miehet
EURCM
4026,7
4127,3
4228
4328,7
4429,3
4530
4630,7
4731,3
Naiset
EURCM
3624
3724,7
3825,3
3926
4026,7
4127,3
4228
Lapset
EURCM
2818,7
2919,3
3020
3120,7
3221,3
3322
3422,7
3523,3
3624
3724,7
3825,3
3926