BRAHMA 82 -miesten laskettelusukset
Trueblend-puuytimellä valmistettu All-conditions suksi.2- titaani laminaattia, täysimittaiset sivuvallit ja rocker-camber-rocker profiili.
Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Trueblend-puuytimellä valmistettu All-conditions suksi. Viilutettu puu-ydin on jäykempi suksen keskeltä ja pehmeämpi kärjesta ja kannasta.2-titaanilaminaattia takaavat kanttipidon. Rocker-camber-rocker profiili on optimaali jokaiseen lumiolosuhteeseen. Suksessa 82 mm-vyötärö ja rockerkärki tekevät suksesta helppolaskuisen.
| Siteet asennettuna: | ei |
Tuotenumero
8A334400001
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Blizzard
Turvallisuustiedot
Valmistajan nimi:
Blizzard
Valmistajan postiosoite:
Tecnica Group S.p.A. Via Fante d'Italia, 56 31040 Giavera del Montello (TV)
Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- Icebug nastakengät
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Toppaliivit
- Luistimet
- Karvapohjasukset
- Helly Hansen -takit
- Talvikengät
- Ulkoilutakit
- Sorel talvikengät
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörät
- Maastopyörät
- Sisäpelikengät
- Toppatakit
- Juoksuliivit
- Merinovillakerrastot
- Laskettelutakit
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Talvitakit
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Nastakengät
- Merinovilla
