Wool Extreme X Pants 2 W -naisten aluskerrasto
Tekniset aluskerrastohousut on valmistettu pehmeästä merinovillan ja kierrätyspolyesterin sekoitteesta, joka tarjoaa erinomaisen kosteudenhallinnan.
Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Wool Extreme X Pants 2 ovat villaiset, erittäin toimivat pitkät alushousut, joka pitävät sinut kuivana ja lämpimänä intensiivisissä treeneissä koleissa olosuhteissa. Tekniset alushousut on valmistettu pehmeästä merinovillan ja kierrätyspolyesterin sekoitteesta, joka tarjoaa erinomaisen kosteudenhallinnan ja lämmön. Lisäksi sen erinomainen venyvyys ja ergonominen muotoilu mahdollistavat erinomaisen liikkuvuuden. Tasapainoinen polyesterin ja villan sekoitus tekee tästä monikäyttöisestä vaatteesta loistavan valinnan myös kevään ja syksyn viileiden päivien vaelluksille ja retkille.
- Merinovillasta ja kierrätetystä polyesteristä valmistettu pehmeä kangas
- Mulesing-vapaa villa
- Pitää käyttäjän lämpimänä ja kuivana myös märkänä
- Luonnostaan hajuton
- Tiukka istuvuus
Tuotenumero
CRA1916687
Turvallisuustiedot
Valmistajan nimi:
Craft of Scandinavia AB, Craft Sportswear
Valmistajan postiosoite:
Evedalsgatan 5, 501 17 Borås, Sweden
Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- Icebug nastakengät
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Toppaliivit
- Luistimet
- Karvapohjasukset
- Helly Hansen -takit
- Talvikengät
- Ulkoilutakit
- Sorel talvikengät
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörät
- Maastopyörät
- Sisäpelikengät
- Toppatakit
- Juoksuliivit
- Merinovillakerrastot
- Laskettelutakit
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Talvitakit
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Nastakengät
- Merinovilla



