Striker II Tights M -miesten pitkät trikoot

Miesten tekniset juoksutrikoot kierrätetystä polyesteristä. Kosteutta siirtävää ja hengittävää DRY PLUS eco -materiaalia.

25,00 €
Hinta verkossa
Normaalihinta: 49,90 €
30pv alin hinta: 25,00 € Lisätietoa
Last Chance
Väri
Koko

Kokotaulukko

Arvioitu toimitusaika 1-3 arkipäivää. Tilaus- ja toimituskulut Ilmainen palautus

Tuotetiedot

Miesten tekniset juoksutrikoot. Kosteutta siirtävää ja hengittävää DRY PLUS eco -materiaalia.

  • leveä vyötärönauha tukee keskivartaloa ja pysyy paikoillaan suorituksen aikana, kiristysnyörit
  • heijastavat yksityiskohdat
  • vetoketjullinen tasku takana
  • tight fit
  • pikkutasku vyötärönauhan sisäpuolella
  • polvitaipeiden laserleikkaukset lisäävät hengittävyyttä
  • materiaali 75% kierrätetty polyesteri/25% elastaani

Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Trikoot, Energetics

Teknologiat

DRY PLUS

DRY PLUS -tuotteissa on tehokkaasti kosteutta siirtävä ja nopeasti kuivuva kuiturakenne, joka pitää olon miellyttävänä suorituksen aikana.

Turvallisuustiedot

Valmistajan nimi:
Intersport Finland Oy

Valmistajan postiosoite:
Työpajankatu 12, 00580 Helsinki

Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]

#HEARTOFSPORT

Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.

Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta

Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.

Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.