Blaze 27.5 -maastopyörä
Nakamura Blaze on ketterä ja luotettava 27,5” maastopyörä, joka tarjoaa erinomaisen ajotuntuman niin poluille kuin hiekkateille.
Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
| Etuhaarukka: | Joustohaarukka Zoom Preload 80mm |
| Jarrujen tyyppi: | levyjarrut |
| Jarrujen tyyppi - lisätieto: | Logan M220 hydrauliset levyjarrut 180/ 160mm |
| Kampisarja: | Wheeltop 32T 170mm alu |
| Paino: | 15kg |
| Polkimet mukana: | kyllä |
| Rataspakka: | Shimano CS-HG 200 8 / 12-32T |
| Rengaskoko tuumaa: | 27.5 |
| Renkaat: | Chaoyang Victory 27.5x2.10 |
| Runko: | Aluminirunko |
| Runko - lisätieto: | Alumiini, Sisäiset vaijeriviennit DT |
| Runkokorkeus tuuma tai cm: | 15 |
| Vaihteet: | 8 |
| Vaihteet - lisätieto: | Shimano Altus M310 1x8 / Shimano M315 Rapidfire |
| Vanteet: | Nakamura kaksoisseinämä alumiini 27,5” |
Tuotenumero
NKMNAKAM015
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Nakamura
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- New Balance 530
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Juoksuliivit
- Converse kengät
- Jalkapallokengät
- Helly Hansen -takit
- ASICS Gel-Nimbus
- Ulkoilutakit
- Crocs
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörä
- Maastopyörä
- Pyöräilykypärä
- Polkupyörä
- Naisten kevättakit
- Merinovillakerrastot
- New Balance kengät
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Lasten pyörä
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Hybridipyörät
- Juoksuvyöt
- Pyöräilykengät
- Tunturi sähköpyörät


