Shadow 27 -maastopyörä
Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Shadow 27.5 – maastopyörä, joka yhdistää suorituskyvyn, mukavuuden ja tyylikkään muotoilun! Malli on suunniteltu aktiivisille ajajille, jotka haluavat nauttia poluista ja vaihtelevista maastoista. Runko on valmistettu kevyestä alumiinista sisäisillä vaijerivienneillä, mikä pitää ulkonäön siistinä ja parantaa kestävyyttä.
| Etuhaarukka: | Zoom Preload 80mm |
| Jarrujen tyyppi: | levyjarrut |
| Jarrujen tyyppi - lisätieto: | Logan hydrauliset levyjarrut 180/ 160mm |
| Kampisarja: | Prowheel 34T 170mm alu |
| Polkimet mukana: | kyllä |
| Rengaskoko tuumaa: | 27.5 |
| Runko: | Aluminirunko |
| Runkokorkeus tuuma tai cm: | 15,17 |
| Vaihdevivut: | Shimano M315 Rapidfire |
| Vaihteet: | 8 |
| Vaihteet - lisätieto: | Shimano Acera M3020 1x8 |
| Vanteet: | Nakamura kaksoisseinämä alumiini 27,5” |
Tuotenumero
NKMNAKAM017
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Nakamura
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- New Balance 530
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Juoksuliivit
- Converse kengät
- Jalkapallokengät
- Helly Hansen -takit
- ASICS Gel-Nimbus
- Ulkoilutakit
- Crocs
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörä
- Maastopyörä
- Pyöräilykypärä
- Polkupyörä
- Naisten kevättakit
- Merinovillakerrastot
- New Balance kengät
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Lasten pyörä
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Hybridipyörät
- Juoksuvyöt
- Pyöräilykengät
- Tunturi sähköpyörät


