Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Hybrid 407 on varustettu helppokäyttöisellä napavaihteistolla, joka on huoltovapaa. Pyörässä on seitsemän vaihdetta ja kevyt kolmoisohennettu alumiinirunko. Ajoasennon saa nopeasti säädettyä joko pystymmäksi tai nojaavammaksi. Pistosuojatut renkaat rullaavat kevyesti ja kestävät teräviä pikkukiviä.
- kolmoisohennettu alumiinirunko
- Shimano Nexus 7 -napavaihteisto
- Shimano hydrauliset levyjarrut
- Schwalbe Delta Cruiser pistosuojatut renkaat
- runkokoot: 51, 56 ja 61 cm
| Jarrujen tyyppi: | levyjarrut |
| Rengaskoko tuumaa: | 28 |
| Runko: | Aluminirunko |
| Vaihteet: | 7 |
Tuotenumero
N113051
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Nishiki
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- ASICS Gel-Nimbus
- Converse kengät
- Crocs
- Hoka Clifton 11
- Helly Hansen -takit
- Hybridipyörät
- Jalkapallokengät
- Juoksukengät
- Juoksuliivit
- Juoksuvyöt
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Kevytuntuvatakit
- Kuoritakit
- Lasten pyörä
- Maastopyörä
- Merinovillakerrastot
- New Balance 530
- New Balance kengät
- North Face takit
- Paljasjalkakengät
- Peak Performance takit
- Polkupyörä
- Pyöräilykengät
- Pyöräilykypärä
- Reput
- Skechers kengät
- Sähköpyörä
- Tennarit
- Tunturi sähköpyörät
- Ulkoilutakit
- Vans-reput
