Adv Subz Skirt 2 W -naisten toppahame

ADV SubZ Skirt 2 on lämmin ja topattu juoksuhame, joka on suunniteltu käytettäväksi trikoiden päällä kylmissä ja tuulisissa olosuhteissa.

24,99 €
Hinta verkossa
Normaalihinta: 60,00 €
30pv alin hinta: 24,99 € Lisätietoa
Last Chance
Koko

Kokotaulukko

Arvioitu toimitusaika 1-3 arkipäivää. Tilaus- ja toimituskulut Ilmainen palautus

Tuotetiedot

ADV SubZ Skirt 2 on lämmin ja topattu hame, joka on suunniteltu käytettäväksi trikoiden päällä kylmissä ja tuulisissa olosuhteissa. Hame on valmistettu tuulta suojaavasta Ventair®-kankaasta, ja siinä on kevyt, eristävä toppaus. Joustava vyötärö kiristysnyörillä.

  • Etupuoli: 100% polyesteri
  • Takapuoli: 88% kierrätetty polyesteri, 12% elastaani

Tuotenumero
1911317

Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Hameet ja mekot, Craft

Turvallisuustiedot

Valmistajan nimi:
Craft of Scandinavia AB, Craft Sportswear

Valmistajan postiosoite:
Evedalsgatan 5, 501 17 Borås, Sweden

Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]

#HEARTOFSPORT

Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.

Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta

Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.

Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.