Alltrack 4 29 -maastosähköpyörä
Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
| Akku: | Bosch PowerTube 600 |
| Etuhaarukka: | SR Suntour XCM34-Boost NLO 15AH4-110, Offset: 44 mm, Travel: 120mm |
| Jarrujen tyyppi: | levyjarrut |
| Jarrujen tyyppi - lisätieto: | Tektro HD-M280, 2 pistons, 160 mm |
| Moottori: | Bosch Performance Line PX, 600W, 85Nm, 25km/h |
| Moottori - lisätieto: | Bosch LED remote |
| Polkimet mukana: | kyllä |
| Rataspakka: | Shimano CUES CS-LG300-9, HG, 11-46T |
| Rengaskoko tuumaa: | 29 |
| Renkaat: | XLC VT-M30 Cirrus, 66-622 |
| Runko: | Aluminirunko |
| Takavaihtaja: | Shimano CUES RD-U4000 9s, Shadow, 9-speed |
| Vaihdevivut: | Shimano CUES SL-U4010-9R, Rapidfire+, Trigger shifter |
| Vaihteet: | 9 |
| Vanteet: | XLC WR-M39 Disc 30/622 32H 6,5 mm Valve |
Tuotenumero
HAI45100640
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Haibike
Turvallisuustiedot
Valmistajan nimi:
Haibike
Valmistajan postiosoite:
WINORA-STAIGER GmbH All Rights Reserved. Max-Planck-Straße 6 / 97526 Sennfeld / Deutschland
Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- New Balance 530
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Juoksuliivit
- Converse kengät
- Jalkapallokengät
- Helly Hansen -takit
- ASICS Gel-Nimbus
- Ulkoilutakit
- Crocs
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörä
- Maastopyörä
- Pyöräilykypärä
- Polkupyörä
- Naisten kevättakit
- Merinovillakerrastot
- New Balance kengät
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Lasten pyörä
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Hybridipyörät
- Juoksuvyöt
- Pyöräilykengät
- Tunturi sähköpyörät
