Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Helkama CX 9v on ulkovaihteinen sähköpyörä, joka kulkee sujuvasti niin kaupungin kaduilla kuin hiekkateillä. Tehokas Shimano EP500 -moottori, 9-vaihteinen Shimano Alivio -vaihteisto ja mukavat 27.5” renkaat tekevät siitä erinomaisen kumppanin myös retkeilyyn ja vapaa-ajan pyöräilyyn. Shimano EP500 -moottori tarjoaa vahvan väännön ja luonnollisen ajotuntuman. 504 Wh:n akku mahdollistaa pidemmätkin päiväretket.
| Akku: | Shimano EN805L 504Wh |
| Akku - latausaika: | 80% 4h / 100% 7,5h |
| Etuhaarukka: | Jousto Suntour XCR32 AIR , 80mm |
| Jarrujen tyyppi: | levyjarrut |
| Jarrujen tyyppi - lisätieto: | Shimano MT410 hydraulinen levyjarru, 180mm/160mm |
| Kampisarja: | Shimano EM600, 170mm / Shimano ET600 38T |
| Lisävarusteet: | lokasuojat,lukko,lamppu,seisontatuki,tavarateline,soittokello |
| Moottori: | Shimano EP500 60Nm |
| Moottori - lisätieto: | 250W - 36V - 60Nm- 25km/h |
| Polkimet mukana: | kyllä |
| Rataspakka: | Shimano CUES CS-LG400 11-36 Linkglide |
| Rengaskoko tuumaa: | 27.5 |
| Renkaat: | Schwalbe Al Grounder 60-584 |
| Runko: | Aluminirunko |
| Runkokorkeus tuuma tai cm: | 50,54 |
| Vaihdevivut: | Shimano CUES SL-U4000 Linkglide |
| Vaihteet: | 9 |
| Vaihteet - lisätieto: | Shimano CUES RD-U4020 Linkglide |
| Vanteet: | Mach1 Trucky 30-584, 32H |
Tuotenumero
HELHECX950-GRA-D
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Helkama
Turvallisuustiedot
Valmistajan nimi:
Helkama Velox Oy
Valmistajan postiosoite:
Helkama Velox, Santalantie 22, 10900 Hanko, Suomi
Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- New Balance 530
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Juoksuliivit
- Converse kengät
- Jalkapallokengät
- Helly Hansen -takit
- ASICS Gel-Nimbus
- Ulkoilutakit
- Crocs
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörä
- Maastopyörä
- Pyöräilykypärä
- Polkupyörä
- Naisten kevättakit
- Merinovillakerrastot
- New Balance kengät
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Lasten pyörä
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Hybridipyörät
- Juoksuvyöt
- Pyöräilykengät
- Tunturi sähköpyörät
