e-Aino 5v 27,5" -naisten citysähköpyörä
E-Aino nyt entistä tyylikkäämpänä ja mukavampana!
Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Klassikko, joka tuntuu ja näyttää uudelta. Täysin uusittu e-Aino on sähköpyörä, jossa klassinen tyyli kohtaa modernin mukavuuden. Matala jalannostokorkeus, napavaihteisto ja jalkajarru tekevät ajamisesta vaivatonta. Shimanon sähköavustus tuo keveyttä jokaiseen polkaisuun. Uusi design, viimeistellyt yksityiskohdat ja monipuolinen varustelu tekevät e-Ainosta täydellisen kumppanin kaupunkiin – tyylikkään, käytännöllisen ja aina valmiina sujuvaan arkipyöräilyyn.
| Akku: | Shimano EN604 418Wh |
| Akku - latausaika: | 80% 3,5h/100% 6,5h |
| Etuhaarukka: | Kiinteä, teräs |
| Jarrujen tyyppi: | levyjarrut |
| Jarrujen tyyppi - lisätieto: | Shimano MT200 hydraulinen levyjarru, 160mm/jalkajarru |
| Kampisarja: | Shimano EN500, 170mm/Shimano ET600 38T |
| Lisävarusteet: | kori,lokasuojat,apupyörät,lukko,seisontatuki,tavarateline,soittokello,lamppu,ketjusuoja |
| Moottori: | Shimano EP500 60Nm |
| Moottori - lisätieto: | 250W - 36V - 60Nm- 25km/h |
| Polkimet mukana: | kyllä |
| Rataspakka: | Shimano 27H |
| Rengaskoko tuumaa: | 27.5 |
| Renkaat: | Kenda Kwik Seven 5 52-584 |
| Runko: | Aluminirunko |
| Runkokorkeus tuuma tai cm: | 48,52 |
| Vaihdevivut: | Shimano Nexus 5 |
| Vaihteet: | 5 |
| Vaihteet - lisätieto: | Shimano Nexus 5 |
| Vanteet: | Mach1 Trucky 30-584, 32H |
Tuotenumero
HELHEA548-MU-D
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Helkama
Turvallisuustiedot
Valmistajan nimi:
Helkama Velox Oy
Valmistajan postiosoite:
Helkama Velox, Santalantie 22, 10900 Hanko, Suomi
Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- New Balance 530
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Juoksuliivit
- Converse kengät
- Jalkapallokengät
- Helly Hansen -takit
- ASICS Gel-Nimbus
- Ulkoilutakit
- Crocs
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörä
- Maastopyörä
- Pyöräilykypärä
- Polkupyörä
- Naisten kevättakit
- Merinovillakerrastot
- New Balance kengät
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Lasten pyörä
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Hybridipyörät
- Juoksuvyöt
- Pyöräilykengät
- Tunturi sähköpyörät


