Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Hauskaa ja helppoa liikkumista – kaikille! Urbaani e-jopo on ikoninen pyörä, joka on uudistunut säilyttäen kaiken sen, mikä tekee joposta jopon. Moderni design, laadukas sähköavustus ja tuttu, matalarunkoinen muotoilu tekevät siitä täydellisen kumppanin urbaaniin arkeen – iästä ja koosta riippumatta. Liiku tyylillä ja aja hymyssä suin!
| Akku: | Shimano EN604 418Wh |
| Akku - latausaika: | 80% 3,5h/100% 6,5h |
| Etuhaarukka: | Kiinteä, teräs |
| Jarrujen tyyppi: | levyjarrut |
| Jarrujen tyyppi - lisätieto: | Shimano MT200 hydraulinen levyjarru, 160mm |
| Kampisarja: | Shimano EN500, 170mm/Shimano ET600 38T |
| Lisävarusteet: | lokasuojat,lukko,lamppu,seisontatuki,tavarateline,soittokello,ketjusuoja |
| Moottori: | Shimano EP500 60Nm |
| Moottori - lisätieto: | 250W - 36V - 60Nm- 25km/h |
| Polkimet mukana: | kyllä |
| Rataspakka: | Shimano 27H |
| Rengaskoko tuumaa: | 24 |
| Renkaat: | Schwalbe Big Ben Plus 55-507 |
| Runko: | Aluminirunko |
| Runkokorkeus tuuma tai cm: | 45 |
| Vaihdevivut: | Shimano Nexus 5 |
| Vaihteet: | 5 |
| Vaihteet - lisätieto: | Shimano Nexus 5 |
| Vanteet: | Mach1 KLIXX 23-507, 36H |
Tuotenumero
HELHEJ524-TY-D
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Helkama
Turvallisuustiedot
Valmistajan nimi:
Helkama Velox Oy
Valmistajan postiosoite:
Helkama Velox, Santalantie 22, 10900 Hanko, Suomi
Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- New Balance 530
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Juoksuliivit
- Converse kengät
- Jalkapallokengät
- Helly Hansen -takit
- ASICS Gel-Nimbus
- Ulkoilutakit
- Crocs
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörä
- Maastopyörä
- Pyöräilykypärä
- Polkupyörä
- Naisten kevättakit
- Merinovillakerrastot
- New Balance kengät
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Lasten pyörä
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Hybridipyörät
- Juoksuvyöt
- Pyöräilykengät
- Tunturi sähköpyörät

