e-Oiva 5v 27,5" -miesten citysähköpyörä
Ajaton klassikko tyyliä ja laatua arvostavalle!
Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Kaupunkiliikkujan varma kumppani nyt uudistetulla modernilla designilla. E-Oiva on sähköistetty klassikko, joka tekee arjesta sujuvaa ja liikkumisesta vaivatonta. Moderni design ja luonnollinen ajotuntuma tekevät siitä täydellisen valinnan sinulle, joka arvostat tyyliä, laatua ja helppoutta. Jalkajarru, napavaihteisto ja Shimanon sähköavustus varmistavat, että jokainen matka on mukava – olitpa matkalla töihin, torille tai kahville.
| Akku: | Shimano EN604 418Wh |
| Akku - latausaika: | 80% 3,5h/100% 6,5h |
| Etuhaarukka: | Kiinteä, teräs |
| Jarrujen tyyppi: | jalka- ja etujarru |
| Jarrujen tyyppi - lisätieto: | Shimano MT200 hydraulinen levyjarru, 160mm/jalkajarru |
| Kampisarja: | Shimano EN500, 170mm/Shimano ET600 38T |
| Lisävarusteet: | lokasuojat,lukko,lamppu,seisontatuki,tavarateline,soittokello,ketjusuoja |
| Moottori: | Shimano EP500 60Nm |
| Moottori - lisätieto: | 250W - 36V - 60Nm- 25km/h |
| Polkimet mukana: | kyllä |
| Rataspakka: | Shimano 27H |
| Rengaskoko tuumaa: | 27.5 |
| Renkaat: | Kenda Kwik Seven 5 52-584 |
| Runko: | Aluminirunko |
| Runkokorkeus tuuma tai cm: | 50,54,60 |
| Vaihdevivut: | Shimano Nexus 5 |
| Vaihteet: | 5 |
| Vaihteet - lisätieto: | Shimano Nexus 5 |
| Vanteet: | Mach1 Trucky 30-584, 32H |
Tuotenumero
HELHEO550-MU-D
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Helkama
Turvallisuustiedot
Valmistajan nimi:
Helkama Velox Oy
Valmistajan postiosoite:
Helkama Velox, Santalantie 22, 10900 Hanko, Suomi
Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- New Balance 530
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Juoksuliivit
- Converse kengät
- Jalkapallokengät
- Helly Hansen -takit
- ASICS Gel-Nimbus
- Ulkoilutakit
- Crocs
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörä
- Maastopyörä
- Pyöräilykypärä
- Polkupyörä
- Naisten kevättakit
- Merinovillakerrastot
- New Balance kengät
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Lasten pyörä
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Hybridipyörät
- Juoksuvyöt
- Pyöräilykengät
- Tunturi sähköpyörät
