Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Helkama SX 9-vaihteinen on monipuolinen sähköpyörä, joka on suunniteltu suomalaisiin olosuhteisiin. Se sopii erinomaisesti niin työmatkoille kuin vapaa-ajan retkille, ja kulkee vakaasti sekä asfaltilla että sorateillä. Shimano EP500 -moottori toimii sulavasti ja luonnollisesti, tukien polkemista juuri silloin kun sitä eniten tarvitset. Runkoon integroitu 540 Wh akku tarjoaa luotettavan toimintamatkan arjen ajoihin ja pidemmillekin reiteille.
| Akku: | Shimano EN805-L 504Wh |
| Akku - latausaika: | 80% 4h / 100% 7,5h |
| Etuhaarukka: | Jousto Suntour SF23-NX1-32-Boost AIR 100mm |
| Jarrujen tyyppi: | levyjarrut |
| Jarrujen tyyppi - lisätieto: | Shimano MT410 hydraulinen levyjarru, 180mm |
| Kampisarja: | Shimano EM600, 170mm / Shimano ET600 38T |
| Lisävarusteet: | lokasuojat,lamppu,seisontatuki,tavarateline,soittokello |
| Moottori: | Shimano EP500 60Nm |
| Moottori - lisätieto: | 250W - 36V - 60Nm- 25km/h |
| Polkimet mukana: | kyllä |
| Rataspakka: | Shimano CUES CS-LG400 11-36 Linkglide |
| Rengaskoko tuumaa: | 29 |
| Renkaat: | Schwalbe Energizer Plus Tour 55-622 |
| Runko: | Aluminirunko |
| Runkokorkeus tuuma tai cm: | 15,17,19 |
| Vaihdevivut: | Shimano CUES SL-U4000 Linkglide |
| Vaihteet: | 9 |
| Vaihteet - lisätieto: | Shimano CUES RD-U4020 Linkglide |
| Vanteet: | Mach1 Trucky 30-622, 32H |
Tuotenumero
HELHSX915M-HMS-C
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Helkama
Turvallisuustiedot
Valmistajan nimi:
Helkama Velox Oy
Valmistajan postiosoite:
Helkama Velox, Santalantie 22, 10900 Hanko, Suomi
Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- New Balance 530
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Juoksuliivit
- Converse kengät
- Jalkapallokengät
- Helly Hansen -takit
- ASICS Gel-Nimbus
- Ulkoilutakit
- Crocs
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörä
- Maastopyörä
- Pyöräilykypärä
- Polkupyörä
- Naisten kevättakit
- Merinovillakerrastot
- New Balance kengät
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Lasten pyörä
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Hybridipyörät
- Juoksuvyöt
- Pyöräilykengät
- Tunturi sähköpyörät
