Broadway -miesten hybridipyörä
Broadway on mukavasti rullaava ja helppokäyttöinen kaupunki- ja hybridipyörä sinulle, joka arvostat vaivatonta liikkumista arjen matkoilla.
Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Broadway on mukavasti rullaava ja helppokäyttöinen naisten kaupunki- ja hybridipyörä sinulle, joka arvostat vaivatonta liikkumista arjen matkoilla. Uusi, modernimpi 1x8‑vaihteisto tekee ajamisesta entistä yksinkertaisempaa ja varmaa – ilman turhaa säätämistä. Sen miellyttävä ajoasento tuo pyöräilyyn huolettomuutta, ja kyytiin nouseminen onnistuu mutkattomasti tilanteessa kuin tilanteessa. Broadway kuljettaa sinut sujuvasti läpi kaupungin ja kevyille vapaa-ajan lenkeille pehmeällä ja vakaalla tuntumalla.
| Jarrujen tyyppi: | levyjarrut |
| Jarrujen tyyppi - lisätieto: | Logan hydrauliset levyjarrut 160/ 160mm |
| Kampisarja: | Prowheel 42T 170mm alu |
| Lisävarusteet: | soittokello,seisontatuki |
| Paino: | 15kg |
| Polkimet mukana: | kyllä |
| Rataspakka: | Shimano CS-HG 400 8 / 11-40T |
| Rengaskoko tuumaa: | 28 |
| Runko: | Aluminirunko |
| Runko - lisätieto: | Alumiini 6061, Sisäiset vaijeriviennit DT |
| Runkokorkeus tuuma tai cm: | 50,56 |
| Takavaihtaja: | Shimano Acera M3020 1x8 |
| Vaihdevivut: | Shimano M315 Rapidfire |
| Vaihteet: | 8 |
| Vanteet: | Nakamura kaksoisseinämä alumiini 28” |
Tuotenumero
NKMNAKAM011
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Nakamura
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- New Balance 530
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Juoksuliivit
- Converse kengät
- Jalkapallokengät
- Helly Hansen -takit
- ASICS Gel-Nimbus
- Ulkoilutakit
- Crocs
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörä
- Maastopyörä
- Pyöräilykypärä
- Polkupyörä
- Naisten kevättakit
- Merinovillakerrastot
- New Balance kengät
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Lasten pyörä
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Hybridipyörät
- Juoksuvyöt
- Pyöräilykengät
- Tunturi sähköpyörät


