20 % lisäale Last Chance -tuotteista! 20 % lisäale Last Chance -tuotteista!

Nyt saat 20 % lisäalennuksen kaikista jo valmiiksi edullisista Last Chance -tuotteista verkkokaupassa! 
Edun saat alla olevalla koodilla 22.10. asti.

 

EXTRA20
 

Hyödynnä etu


Ostoskori

tuotetta

Ostoskori

tuotetta

Craft kokotaulukko

Tällä sivulla voit tutustua Craft kokotaulukkoon ja tarkistaa helposti minkä koon tarvitset Craft vaatteista tai kengistä. Tutustu lisäksi suosikkeihin ja laajaan valikoimaamme Craft brändisivulla.

Craft kokotaulukko vaate

Craft vaatteet -Lapset
Koko / Pituus cm110-116122-128134-140146-152158-164
A. Rinnan ympärys6161707682
B. Vyötärön ympärys5859636770
C. Lantion ympärys6367737985
D. Jalan sisäpituus5158657178
Craft vaatteet -Naiset
KokoXSSMLXLXXLXXXL
Pituus cm164167170173176179182
A. Rinnan ympärys (cm)79849096102110118
B. Vyötärön ympärys (cm)657076828896102
C. Lantion ympärys (cm)879298104110118126
D. Jalan sisäpituus (cm)79818284858789
E. Olkapää ja hihan pituus (cm)71737476777980
Craft vaatteet -Miehet
KokoXSSMLXLXXLXXXL
Pituus cm172176180184188192196
A. Rinnan ympärys (cm)87 93 99 105 111 117 127
B. Vyötärön ympärys (cm) 75 81 87 93 99 105 115
C. Lantion ympärys (cm) 89 95 101 107 113 119 129
D. Jalan sisäpituus (cm)82 84 86 88 90 9294
E. Olkapää ja hihan pituus (cm)78808284868890