Mid Season Sale jatkuu Intersportissa! Mid Season Sale jatkuu Intersportissa! Tarjolla on paljon vaatteita, jalkineita ja varusteita alennetuin hinnoin jopa -50 %.
Mid Season Sale jatkuu Intersportissa!

Verkkokauppa ja kaupat ovat nyt täynnä huippulöytöjä syksyyn.

Tarjolla on paljon vaatteita, jalkineita ja varusteita valikoimamme myydyimmiltä merkeiltä. Suuntaa ostoksille ja nappaa parhaat päältä – tarjoukset jopa -50 %.

 

KATSO TARJOUKSET

 


Ostoskori

tuotetta

Ostoskori

tuotetta

Craft kokotaulukko

Tällä sivulla voit tutustua Craft kokotaulukkoon ja tarkistaa helposti minkä koon tarvitset Craft vaatteista tai kengistä. Tutustu lisäksi suosikkeihin ja laajaan valikoimaamme Craft brändisivulla.

Craft kokotaulukko vaate

Craft vaatteet -Lapset
Koko / Pituus cm98-104110-116122-128134-140146-152158-164
A. Rinnan ympärys565864707682
B. Vyötärön ympärys535558626569
C. Lantion ympärys596369758187
D. Jalan sisäpituus445159667277
Craft vaatteet -Naiset
KokoXSSMLXLXXLXXXL
Pituus cm164167170173176179182
A. Rinnan ympärys (cm)828884100106114122
B. Vyötärön ympärys (cm)647076828896104
C. Lantion ympärys (cm)9096102108114122130
D. Jalan sisäpituus (cm)7980,58283,58586,589,5
E. Olkapää ja hihan pituus (cm)7172,57475,57778,581,5
Craft vaatteet -Miehet
KokoXSSMLXLXXLXXXL
Pituus cm172176180184188192196
A. Rinnan ympärys (cm)87 93 99 105 111119 127
B. Vyötärön ympärys (cm) 75 81 87 93 99107 115
C. Lantion ympärys (cm) 89 95 101 107 113121 129
D. Jalan sisäpituus (cm)82 84 86 88 90 9294
E. Olkapää ja hihan pituus (cm)78808284868890