Alltrail 4 -maastosähköpyörä
ALLTRAIL 4 on porttisi eFully-maailmaan – mukava ja valmis kaikenlaisiin polkuseikkailuihin, pieniin ja suuriin.
Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Tervetuloa eFully-seikkailujen maailmaan! Uusi HAIBIKE ALLTRAIL 4 -pyörämme yhdistää jäykkäperäisen ja täysjousitetun trail-pyörän parhaat puolet – täydellinen valinta kaikille, jotka etsivät mukavuutta ilman täysiveriseen enduroon siirtymistä.
130 mm:n joustomatka edessä ja takana tarjoaa SR Suntour -jousituksen ansiosta juuri sopivan määrän hallintaa ja ajamisen iloa. Kestävä alumiinirunko kantaa jopa 150 kg kuorman ja toimii erinomaisesti myös varusteiden kanssa. Uusin Bosch Performance Line CX -moottori ja 600 Wh akku tarjoavat voimakkaan ja pitkäkestoisen avustuksen retkillesi.
Mullet-rengastus – 29” edessä ja 27,5” takana – yhdistää sujuvuuden ja ketteryyden. Hissitolppa (dropper post) sekä luotettavat nelimäntäiset levyjarrut viimeistelevät kokonaisuuden.
Lyhyesti: ALLTRAIL 4 on porttisi eFully-maailmaan – mukava ja valmis kaikenlaisiin polkuseikkailuihin, pieniin ja suuriin.
| Akku: | Bosch PowerTube 600 |
| Etuhaarukka: | SR Suntour SF26-ZERON36X-Boost-Air-R-DS, Offset: 44 mm, Travel: 130mm |
| Jarrujen tyyppi: | levyjarrut |
| Jarrujen tyyppi - lisätieto: | Tektro HD-M535, 4 pistons, resin pad, 203 mm |
| Moottori: | Bosch Performance Line CX, 600W, 85Nm, 25km/h |
| Moottori - lisätieto: | Bosch Purion 200 näyttö |
| Polkimet mukana: | kyllä |
| Rataspakka: | Sram PG-1210 Eagle, HG, 11-50T |
| Rengaskoko tuumaa: | 29/27.5 |
| Renkaat: | Schwalbe Nobby Nic Performance, Folding, ADDIX, 67EPI, 62-622 / Schwalbe Nobby Nic Performance, Folding, ADDIX, 67EPI, 65-584 |
| Runko: | Aluminirunko |
| Takahaarukka: | SR Suntour Edge X R 185x55mm - Trunnion M8x40 - SV |
| Takavaihtaja: | Sram NX Eagle 12s, 12-speed |
| Vaihdevivut: | Sram SX Eagle Single Click Trigger, Trigger shifter |
| Vaihteet: | 12 |
| Vanteet: | XLC WR-M39 Disc 30/622 32H 6,5 mm Valve / XLC WR-M37 Disc 30/584 32H 6,5 mm Valve |
Tuotenumero
HAI45300630
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Haibike
Turvallisuustiedot
Valmistajan nimi:
Haibike
Valmistajan postiosoite:
WINORA-STAIGER GmbH All Rights Reserved. Max-Planck-Straße 6 / 97526 Sennfeld / Deutschland
Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- New Balance 530
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Juoksuliivit
- Converse kengät
- Jalkapallokengät
- Helly Hansen -takit
- ASICS Gel-Nimbus
- Ulkoilutakit
- Crocs
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörä
- Maastopyörä
- Pyöräilykypärä
- Polkupyörä
- Naisten kevättakit
- Merinovillakerrastot
- New Balance kengät
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Lasten pyörä
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Hybridipyörät
- Juoksuvyöt
- Pyöräilykengät
- Tunturi sähköpyörät
