Alltrack 4 27.5 -maastosähköpyörä
ALLTRACK 4 tekee vaikutuksen hienostuneella komponenttiyhdistelmällään ja tehokkaalla Boschin Performance Line -moottorilla, joka antaa tarvittavan tuen joka maastossa.
Erämaksulaskuri
Tuotetiedot
Etsitkö aloittelijaystävällistä jäykkäperäistä sähkömaastopyörää tehokkaalla moottorilla? Uusi ALLTRACK 4 tekee vaikutuksen huolella valitulla komponenttikokonaisuudellaan sekä tehokkaalla Bosch Performance Line -moottorilla, joka tarjoaa tarvitsemasi tuen kaikissa maastoissa. Luotettavat Shimano -vaihdekomponentit ja tehokkaat levyjarrut takaavat turvallisen ajonautinnon kaikilla retkilläsi.
ALLTRACK 4 on saatavilla runkoko’oissa S ja M 27,5 tuuman renkailla. Koot M–XL on varustettu 29 tuuman renkailla.
| Akku: | Bosch PowerTube 800 |
| Etuhaarukka: | RockShox Psylo Gold RC, Crown Adj, DebonAir, Offset: 44 mm, Travel: 160mm |
| Jarrujen tyyppi: | levyjarrut |
| Jarrujen tyyppi - lisätieto: | Shimano Deore BR-M6120, 4 pistons, resin pad, 203 mm |
| Moottori: | Bosch Performance Line CX, 600W, 85Nm, 25km/h |
| Moottori - lisätieto: | Bosch Kiox 300 + LED Remote |
| Paino: | 25.65kg |
| Polkimet mukana: | kyllä |
| Rataspakka: | Shimano Deore XT CS-M8100-12, MICRO SPLINE, 10-51T |
| Rengaskoko tuumaa: | 29/27.5 |
| Renkaat: | Continental Kryptotal-Fr, Trail Endurance, TR, 60-622 / Continental Xynotal, Trail Endurance, TR, 65-584 |
| Runko: | Aluminirunko |
| Takahaarukka: | RockShox Deluxe Select+ RT 205x65mm, Trunnion, DebonAir+ |
| Takavaihtaja: | Shimano Deore XT RD-M8100-SGS 12s, Shadow+, 12-speed |
| Vaihdevivut: | Shimano Deore XT SL-M8100-R, Rapidfire+, Trigger shifter |
| Vaihteet: | 12 |
| Vanteet: | XLC WR-M49 SL Disc 30/622 32H 6,5 mm Valve / XLC WR-M47 SL Disc 30/584 32H 6,5 mm Valve |
Tuotenumero
HAI45000630
Tuotteeseen liittyvät kategoriat
Haibike
Turvallisuustiedot
Valmistajan nimi:
Haibike
Valmistajan postiosoite:
WINORA-STAIGER GmbH All Rights Reserved. Max-Planck-Straße 6 / 97526 Sennfeld / Deutschland
Valmistajan sähköinen osoite:
[email protected]
#HEARTOFSPORT
Jaa liikunnan ilo kanssamme! Ikuista sinäkin oma sporttihetkesi hashtagilla #HeartOfSport ja lisää tunniste @intersportsuomi, niin ne näytetään sivustollamme.
Tiedustele tuotetta valitsemastasi kaupasta
Lähettämällä viestin kauppaamme voit tilata tuotteen toimitusmyyntinä, jolloin kauppa tilaa tuotetta lisää varastoonsa. Näin ostat tuotteen suoraan valitsemasi kaupan kautta ja tuote toimitetaan valintasi mukaan joko kauppaan tai kotiosoitteesi.
Kysy tarkempia tietoja toimituksesta ja rahtihinnasta valitsemaltasi kaupalta sitoumuksetta ja maksutta. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana kaupan aukiolopäivänä.
Suositut sisällöt
- Ale vaatteet
- Kuoritakit
- Hoka Clifton 10
- Tennarit
- New Balance 530
- Peak Performance takit
- Paljasjalkakengät
- Juoksuliivit
- Converse kengät
- Jalkapallokengät
- Helly Hansen -takit
- ASICS Gel-Nimbus
- Ulkoilutakit
- Crocs
- Reput
- North Face takit
- Sähköpyörä
- Maastopyörä
- Pyöräilykypärä
- Polkupyörä
- Naisten kevättakit
- Merinovillakerrastot
- New Balance kengät
- Kevytuntuvatakit
- Juoksukengät
- Lasten pyörä
- Jääkiekkomailat
- Kevyttoppatakit
- Skechers kengät
- Hybridipyörät
- Juoksuvyöt
- Pyöräilykengät
- Tunturi sähköpyörät
